Hades Usługi Pogrzebowe

tradycja, profesjonalizm i solidność                                                                              

O Firmie

Tradycja, profesjonalizm i solidność


Zakład Pogrzebowy Hades mieści się w Chełmie przy ulicy Poległych 1. W miejscu, gdzie przez ponad czterdzieści lat, do 2011 roku funkcjonował zakład pogrzebowy Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego w Chełmie.

Miejski Zakład Pogrzebowy, godnie i z należytym szacunkiem służył mieszkańcom Chełma, oferując usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Profesjonalizm i solidność stały się najważniejszymi jego atutami. Otwierając w tym miejscu zakład pogrzebowy postanowiliśmy tą tradycję kontynuować.

Znajdą Państwo u nas wsparcie i pomoc w rozwiązaniu wszelkich problemów związanych z pogrzebem. Usługi pogrzebowe, które oferujemy to między innymi pogrzeby, kremacje oraz międzynarodowy transport zmarłych. Pomożemy też Państwu w wyborze trumny lub urny, a także kwiatów, wieńców i wiązanek pożegnalnych. Oferujemy również klepsydry i nekrologii.

Dokładamy wszelkich starań, aby każda ceremonia pogrzebowa, którą obsługujemy była na najwyższym poziomie, a rodziny i bliscy zmarłych miały pełne poczucie, że Ci zostali przygotowani do pogrzebu i pochowani z należytą starannością, godnością i szacunkiem. Będziemy zaszczyceni za okazane nam zaufanie.


Dyżur całodobowy 24 H
  TEL. 510 279 726